LKMD0902W3R9MF
MFR.Part #
LKMD0902W3R9MF
JLCPCB Part #
C443334
Description
10000hrs@105℃ 135mA@100kHz 25Ω@100kHz 3.5mm 3.9uF 450V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS