VMMB0572A3R3MV
MFR.Part #
VMMB0572A3R3MV
JLCPCB Part #
C487168
Description
100V 3.3uF 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS