VKMC1001K220MV
MFR.Part #
VKMC1001K220MV
JLCPCB Part #
C487400
Description
-55℃~+105℃ 10mm 22uF 267mA@100kHz 6.3mm 80V 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS