OLKE1401V681MF
MFR.Part #
OLKE1401V681MF
JLCPCB Part #
C41361757
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1.55A@100kHz 10mm 14mm 35V 5mm 680uF 8000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS