VKML2102C121MV
MFR.Part #
VKML2102C121MV
JLCPCB Part #
C487478
Description
-40℃~+105℃ 1.39A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 120uF 160V 21mm ±20% SMD,D12.5xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS