LKMB0901K180MF
MFR.Part #
LKMB0901K180MF
JLCPCB Part #
C443054
Description
18uF 240mA@100kHz 2mm 5mm 7000hrs@105℃ 80V 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS