VMMI1652E820MV
MFR.Part #
VMMI1652E820MV
JLCPCB Part #
C487245
Description
16.5mm 16mm 250V 82uF ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS