VMME1252C270MV
MFR.Part #
VMME1252C270MV
JLCPCB Part #
C487206
Package
SMD,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 160V 27uF ±20% SMD,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS