VKMB1002D2R2MV
MFR.Part #
VKMB1002D2R2MV
JLCPCB Part #
C487486
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.2uF 200V 5mm 7000hrs@105℃ 75mA@100kHz ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS