LKMD1152C220MF
MFR.Part #
LKMD1152C220MF
JLCPCB Part #
C443188
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 160V 160mA@100kHz 22uF 3.5mm 7.9Ω@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS