VK7B0791A100MV
MFR.Part #
VK7B0791A100MV
JLCPCB Part #
C486887
Description
10V 10uF 5mm 7.9mm ±20% SMD,D5xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS