VKMD1252E120MV
MFR.Part #
VKMD1252E120MV
JLCPCB Part #
C487526
Package
SMD,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 12uF 240mA@100kHz 250V 8mm ±20% SMD,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS