LKMI3152A681MF
MFR.Part #
LKMI3152A681MF
JLCPCB Part #
C443163
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
100V 16mm 31.5mm 680uF ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS