OKCE62G220MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
OKCE62G220MF
JLCPCB Part #
C269943
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10mm 14mm 22uF 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS