SW32G101MNNZS03S2
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
SW32G101MNNZS03S2
JLCPCB Part #
C42404949
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
100uF 22mm 30mm 400V ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS