LKMC1101H820MF
MFR.Part #
LKMC1101H820MF
JLCPCB Part #
C442993
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 240mΩ@100kHz 487mA@100kHz 50V 6.3mm 82uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS