PKCB42A4R7MF
MFR.Part #
PKCB42A4R7MF
JLCPCB Part #
C269933
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
100V 2000hrs@105℃ 2mm 4.7uF 5mm 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS