OLKD1151E221MA035
MFR.Part #
OLKD1151E221MA035
JLCPCB Part #
C2941604
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 220uF 25V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS