VMME1002C220MV
MFR.Part #
VMME1002C220MV
JLCPCB Part #
C487205
Package
SMD,D10xL10mm
Description
10mm 10mm 160V 22uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS