LKMB0901H1R8MF
MFR.Part #
LKMB0901H1R8MF
JLCPCB Part #
C442974
Description
1.8uF 2mm 32mA@100kHz 50V 5mm 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS