OLKC0902C4R7MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
OLKC0902C4R7MF
JLCPCB Part #
C22464686
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
160V 4.7uF 6.3mm 9mm ±20% Plugin,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS