LKMJ4002H121MF
MFR.Part #
LKMJ4002H121MF
JLCPCB Part #
C443410
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
1.2A@100kHz 1.4Ω@100kHz 10000hrs@105℃ 120uF 18mm 40mm 500V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS