VMMC0772G1R5MV
MFR.Part #
VMMC0772G1R5MV
JLCPCB Part #
C487253
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
1.5uF 400V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS