LKME1252C270MF
MFR.Part #
LKME1252C270MF
JLCPCB Part #
C443192
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 160V 27uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS