OLKB1102K8R2MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
OLKB1102K8R2MF
JLCPCB Part #
C22464656
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 120V 5mm 8.2uF ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS