VMML1351E102MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VMML1351E102MV
JLCPCB Part #
C487061
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
1000uF 12.5mm 13.5mm 25V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS