LKMB1102A120MF
MFR.Part #
LKMB1102A120MF
JLCPCB Part #
C443115
Description
100V 11mm 12uF 267mA@100kHz 2mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS