NPXC0571B221MJTM
MFR.Part #
NPXC0571B221MJTM
JLCPCB Part #
C2891143
Package
Plugin,6.3x5.7mm
Description
12V 220uF 5.7mm 6.3mm ±20% 插件,6.3x5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS