VKMC1002D5R6MV
MFR.Part #
VKMC1002D5R6MV
JLCPCB Part #
C487490
Description
-40℃~+105℃ 10mm 125mA@100kHz 200V 5.6uF 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS