VKMD1002E100MV
MFR.Part #
VKMD1002E100MV
JLCPCB Part #
C487525
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10uF 210mA@100kHz 250V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS