NPLE0901C821MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPLE0901C821MJTM
JLCPCB Part #
C20539444
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mΩ@100kHz 16V 5.2A@100kHz 5000hrs@105℃ 820uF 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS