LKMD1251K121MF
MFR.Part #
LKMD1251K121MF
JLCPCB Part #
C443072
Package
Plugin,D8xL12.5mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 120uF 3.5mm 80V 8mm ±20% 插件,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS