LKMD1151E471MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMD1151E471MF
JLCPCB Part #
C442825
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
1.33A@100kHz 10000hrs@105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 470uF 8mm 98mΩ@100kHz ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS