LKFE1601V561MF
MFR.Part #
LKFE1601V561MF
JLCPCB Part #
C270019
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 16mm 35V 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS