KCXD1102G120MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
KCXD1102G120MF
JLCPCB Part #
C781295
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
11mm 12uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS