LKML2001J471MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKML2001J471MF
JLCPCB Part #
C22388848
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.1A@100KHz 20mm 470uF 5mm 63V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS