KCGL1802G390MF
MFR.Part #
KCGL1802G390MF
JLCPCB Part #
C2874049
Package
Plugin,D12.5xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 18mm 2.18Ω@100kHz 39uF 4000hrs@105℃ 400V 562mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS