PKCC21E221MF
MFR.Part #
PKCC21E221MF
JLCPCB Part #
C269928
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS