LKML1601K271MF
MFR.Part #
LKML1601K271MF
JLCPCB Part #
C443084
Description
1.24A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 270uF 5mm 80V 94mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS