VMMD0621C181MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VMMD0621C181MV
JLCPCB Part #
C487047
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
16V 180uF 6.2mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS