LKMD0902G5R6MF
MFR.Part #
LKMD0902G5R6MF
JLCPCB Part #
C443288
Description
10000hrs@105℃ 3.5mm 400V 5.6uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS