NPXC1001C471MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXC1001C471MF
JLCPCB Part #
C269984
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ@100kHz 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.9A@100kHz 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS