LKMJ2002C221MMF
MFR.Part #
LKMJ2002C221MMF
JLCPCB Part #
C443221
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
160V 18mm 20mm 220uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS