LKME0902H4R7MF
MFR.Part #
LKME0902H4R7MF
JLCPCB Part #
C443385
Description
10000hrs@105℃ 10mm 4.7uF 500V 5mm 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS