LKME2502W220MF
MFR.Part #
LKME2502W220MF
JLCPCB Part #
C443353
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 22uF 25mm 450V 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS