PKCC10J681MF
MFR.Part #
PKCC10J681MF
JLCPCB Part #
C269932
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 680uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS