LKME3002C121MF
MFR.Part #
LKME3002C121MF
JLCPCB Part #
C443212
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
10mm 120uF 160V 30mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS