LKME2301J471MF
MFR.Part #
LKME2301J471MF
JLCPCB Part #
C442951
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 23mm 470uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS