LKFB0902A4R7MF
MFR.Part #
LKFB0902A4R7MF
JLCPCB Part #
C270036
Description
100V 2mm 4.7uF 5mm 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS