OLKL1601H681MJ
MFR.Part #
OLKL1601H681MJ
JLCPCB Part #
C2941602
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
12.5mm 16mm 50V 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS